Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangbrua over rv 2 mot tidligere Holt skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gangbrua over rv 2 mot tidligere Holt skole
  • Beskrivelse: Manglende strøing av gangbrua. Det er mange som benytter denne for å komme seg ned til byen.
    Gangbrua over rv 2 mot tidligere Holt skole
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle