Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rynningsgate 17

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.12.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Rynningsgate 17
  • Beskrivelse: Påkjørt og ødelagt "grønn boks" for TV og internett .
    Rynningsgate 17
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle