Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kristian Walbys veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 26.11.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kristian Walbys veg
  • Beskrivelse: Søppelcontainer hos Biltema stikker ut i vegen. Ingen markeringer om fare. Fult mulig å plassere containeren slik at den ikke stikker ut i vegbanen.
    Kristian Walbys veg
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle