Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtbergveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 17.11.2018
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Holtbergveien
  • Beskrivelse: Området med gamle bilvrak og diverse må vel være et problem kommunen ha vært klar over og forsøkt å løse tidligere, antar jeg. Men er det virkelig greit at det ser sånn ut i flere tiår?
    Holtbergveien
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle