Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.11.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Vardåsvegen
  • Beskrivelse: Hei, Jeg har et ønske om at det ryddes skog i området mellom Vardåsvegen og Røhneløkka/skytterbanen. Grunnen er at trærne er så høye at de blokkerer utsikten mot festningen/Øvrebyen fra eiendommene i øvre del av Skriverskogen. For noen år tilbake ble det ryddet litt, men skogen har vokst veldig til igjen de siste årene. På forhånd takk for hjelpen.
    Vardåsvegen
  • Svar: Duplikatmelding!
Se 20 siste saker eller alle