Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkefaret h.s. ovenfor nr. 40

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.10.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bekkefaret h.s. ovenfor nr. 40
  • Beskrivelse: Råtne trær som delvis er blåst ned og kan stenge veien ved neste vindkule. Nede ved stien ve bekken (ovenfor lekeplassen) er det 2 råten trær som kan bli farlige for unger om de flle ned.
    Bekkefaret  h.s. ovenfor nr. 40
  • Svar: Vi sender noen og sjekker dette. Mvh Park og Idrett
Se 20 siste saker eller alle