Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alvevegen Bogeråsen borettslag

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.10.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Alvevegen Bogeråsen borettslag
  • Beskrivelse: Enda em melding fra meg. Etter få dager stille er den slitsomme duringen i gang igjen. Siden j kom igjen i ettermiddag har jeg hatt «en trailer stående med motoren i gang utenfor stuevinduet». Forferdelig slitsomt. Håper dere har mulighet til å stoppe dette! Halve byen må da høre og bli sjenert av dette? Tror lyden går ekstra lett hit, som sagt åpent over elva, ingen hus eller trær som stenger. Heldigvis ikke så galt i u etg der soverom er. Men må jo kunne ha ro i egen stue! TV på, likevel er dette plagsomt overdøvende. Blir rent av syk av dette. Hjelp! Kl er nå 22.46!
    Alvevegen Bogeråsen borettslag
  • Svar: Hei! Beklager sein tilbakemelding! Dette er kompliserte saker, men rette instans er "kommuneoverlegen". For å få din sak behandlet, må du sende egen henvendelse dit med beskrivelse av ditt problem. ADRESSE: Kongsvinger kommune Kommuneoverlegen Postmottak 2226 Kongsvinger Med vennlig hilsen Næring og Miljø
Se 20 siste saker eller alle