Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

GAMLEVEGEN

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.10.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: GAMLEVEGEN
  • Beskrivelse: Rart det ikke skal bli kantklipping i år,men veiskrapa har blitt kjørt
    GAMLEVEGEN
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle