Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alvevegen 10 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Alvevegen 10 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Lagt inn sak før. Døgnet rundt støy fra (så vidt jeg vet) steinknuseriet på andre sida av elva. Klokka nærmer seg nå ti på fredagskvelden, og det durer like jevnt og trutt. Det er åpent over elva fra oss, ingen hus som skjermer. Det er til å bli sprø av, svært slitsomt. Hører det selv når tv står på. Kan da ikke værw lov å drive slik virksomhet døgnet rundt, hverdag og helg? Må man anmelde det til politiet for at det skal tas tak i? Er jeg den eneste hørende i Kongsvinger? Hører jeg abnormt bra, som han i eventyret? Tør ingen si fra? Trodde lenge lyden var arb m nye vegen, men den ble jo ferdig ... Får jeg tilbakemelding fra dere? Akkurat nå kl 21:55-56 ble det plutselig stille! Hvor lenge det måtte vare denne gangen ...Hva sier loven om støy ...?
    Alvevegen 10 2212 Kongsvinger
  • Svar: Svar sendt!
Se 20 siste saker eller alle