Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangsti mellom Øvre Langelandsveg og vardåsvegen (bak gml biltilstynet)

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.10.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Gangsti mellom Øvre Langelandsveg og vardåsvegen (bak gml biltilstynet)
  • Beskrivelse: Gangstien som går mellom Øvre Langelandsvei (bak gml biltilsynet) og vardåsvegen er i ferd med å gro igjen. I siste stormen falt det også ned et tre over stien. Dette er en gangsti som har eksistert i alle år, men nå er den begynt å gro igjen med busker/kjerr. Mange benytter denne stien, men neste sommer tror jeg det blir neste ufremkommelig enkelte steder.
    Gangsti mellom Øvre Langelandsveg og vardåsvegen (bak gml biltilstynet)
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle