Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gjems vei 20

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.09.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Dr. Gjems vei 20
  • Beskrivelse: Hei Har nå bodd i Liakollen de siste 10 årene. Løvtrærne rundt Marikollen barnehage har vokst godt på denne tiden. Hadde det vært mulig å tynne ut noe der? Den fine utsikten er dessverre i ferd med å gro igjen.
    Dr. Gjems vei 20
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle