Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alvevegen 10, 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.09.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Alvevegen 10, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Støy fra «are sida» elva, døgnet rundt. Klokka er nå godt over 23, det durer sammenhengende, Alvev 10 og 12 finner det sjenerende, vi er i nederste rekke. Kan ikke drive undersøkelse hvorvidt dette plager hvor mange. En i Trollvegen sier de hører det, ikke fått mer respons ved å legge inn spm på borettslagets Facebookside. Mitt Kvgr ga meg bare kjeft, var vel feil forum, spurte bare om andre var plaget, Meg plager det veldig! Kom og mål og opplev lydnivået. Rart ingen nedover på feks Vangen klager?? El de tror d ikke nytter? Sammenhengende dur. Nå er kl 23.19.
    Alvevegen 10, 2212 Kongsvinger
  • Svar: Svar sendt!
Se 20 siste saker eller alle