Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.09.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Etter et forferdelig uvær en fredag i august har et tre hengt over telefonledingen tett inntil Bæreiavegen. Håper noen kan fjerne dette treet snarest.
    Bæreiavegen
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi sendte henvendelse videre til entreprenør for oppfølging, og håper saken ble løst. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle