Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

RV2

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.09.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: RV2
  • Beskrivelse: Vet ikke om dette er komunalt: Buss-skur er ikke satt opp, etter at denne ble kjørt i stykker for en tid tilbake - Unger som nå benytter stopp for skoleskyss.
    RV2
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle