Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttara

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 06.09.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Puttara
  • Beskrivelse: Etter uværet 10/8 (tror vi), har et tre falt ned mot veien på venstre side av veien opp til Puttara, rett ved den siste lyktestolpen på venstre side, rett før høyspenten. Dersom den ikke blir tatt ned, vil den antagelig falle over veien ved første litt tyngre snøfall, eller ved et nytt uvær, og potensielt også skade lyktestolpen.
    Puttara
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle