Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamlevn

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 06.09.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Gamlevn
  • Beskrivelse: Kantklipping
    Gamlevn
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle