Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Industrivegen 37

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.08.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Industrivegen 37
  • Beskrivelse: Knekt tre som lener seg over på et annet tre. Stor fare for å falle ned i veibanen til Oslovegen vis å vis Montèr bygget.
    Industrivegen 37
  • Svar: Duplikatmelding!
Se 20 siste saker eller alle