Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsveien 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.07.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Vardåsveien 5
  • Beskrivelse: Turveien fra pumpestasjonen i Vardåsveien og over til gangveien mellom Skriverveien og Langeland Skole er gjengrodd og skulle vært ryddet. Jeg leser om skoleelever som gjør en kjempejobb langs Strandpromenaden og tenker at de kunne brukt noen timer også her.
    Vardåsveien 5
  • Svar: Duplikatmelding!
Se 20 siste saker eller alle