Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen gangvei, 2219 Brandval

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.06.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bruvegen gangvei, 2219 Brandval
  • Beskrivelse: Høye tvergående dumper på gangvei som er ca 20 cm høye. Jeg kom syklende over disse og slo pedalen i forhøyningen, skade på kne og brist i ribbein.
    Bruvegen gangvei, 2219 Brandval
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle