Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen gangvei, 2219 Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.06.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bruvegen gangvei, 2219 Brandval
  • Beskrivelse: Høye tvergående dumper på gangvei som er ca 20 cm høye. Jeg kom syklende over disse og slo pedalen i forhøyningen, skade på kne og brist i ribbein.
    Bruvegen gangvei, 2219 Brandval
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men etter en oppgradering av systemet dukket din sak opp igjen på vår svarportal. Vi er svært lei oss for at du skadet deg. Vi har bedt GIVAS sjekke forholdene og vurderer tiltak etter det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle