Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.06.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen
  • Beskrivelse: Veien trenger å saltes, mye støv.
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Beklager de støvete forholdene vi hadde tidligere i sommer. Vi bruker å høvle og salte samtidig, men dessverre ble forholdene alt for tørre til at det ville gitt noe resultat. Derfor er dette utsatt til seinere i sommer. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle