Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

amfiet ved kongssenteret

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 04.06.2018
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: amfiet ved kongssenteret
  • Beskrivelse: benk som er i filler.lys i gelender virker bare halvveis. ikke antydning blomsterdekorasjoner som i resten ev byen.
    amfiet ved kongssenteret
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle