Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg 23

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.05.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ole Bogers veg 23
  • Beskrivelse: Gangveien som går fra Ole Bogers veg og inn mot Vangen barnehage ble gravd opp av Eidsiva(?) i fjor sommer/høst. Nå har den blitt veldig humpete med masse store steiner som er vanskelig å få på for små føtter på vei til og fra barnehage. Er det mulig å få på et topplag med singel her?
    Ole Bogers veg 23
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle