Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gang og sykkelsti Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.05.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: gang og sykkelsti Roverud
  • Beskrivelse: hvor lenge må vi vente på feiing av gang og sykkelsti Roverud-Bergerud- La inn ønske for en måned siden,men ingenting har skjedd. 17.mai om to dager
    gang og sykkelsti Roverud
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at vi ikke rakk å feie alle vegene før 17. mai. Sein vår og en periode med flom gjorde at vi måtte omprioritere ressursene til andre oppgaver i perioden. Dermed rakk vi ikke å feie ferdig. Vi har nå feiet det meste, og regner med å ha gjennomført all feiing i løpet av uke 23. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle