Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.05.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fasanvegen
  • Beskrivelse: Vi har tidligere stilt spørsmål om det blir feiet i fasanvegen og Jerpevegen, men ikke fått svar. Får vi ikke svar i løpet av dagen vil vi engasjere noen til å gjøre jobben og vi vil sende regningen til Kommunen som eier av vegen.
    Fasanvegen
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at vi ikke rakk å feie alle vegene før 17. mai. Sein vår og en periode med flom gjorde at vi måtte omprioritere ressursene til andre oppgaver i perioden. Dermed rakk vi ikke å feie ferdig. Vi har nå feiet det meste, og regner med å ha gjennomført all feiing i løpet av uke 23. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle