Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.05.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fasanvegen
  • Beskrivelse: Etterlyser svar på tidligere forespørsel om det vil gjennomføres feiing av de kommunale vegene Fasanvegen og Jerpevegen som sist år ble asfaltert. Dette er viktig for oss å få avklart! Finner det også aktuelt å spørre om det er meningen at gatelysene i Kråkevegen skal lyse døgnet rundt som de nå har gjort i minst 1 måned
    Fasanvegen
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at vi ikke rakk å feie alle vegene før 17. mai. Sein vår og en periode med flom gjorde at vi måtte omprioritere ressursene til andre oppgaver i perioden. Dermed rakk vi ikke å feie ferdig. Vi har nå feiet det meste, og regner med å ha gjennomført all feiing i løpet av uke 23. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle