Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gang og sykkelsti Stenerud bro til Bergerud Roverud

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 29.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: gang og sykkelsti Stenerud bro til Bergerud Roverud
  • Beskrivelse: Nå i helga er det feiet både hovedvei gjennom Roverud og gangstien langs hovedgata til Stenerud bro- MEN den NYE FINE gang og sykkelsti fra Stenerud bro til Bergerud er IKKE feiet HVORFOR. Denne blir flittig brukt bl.a av skolebarn hver dag,så her må det bli feiet snarest.
    gang og sykkelsti Stenerud bro til Bergerud Roverud
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle