Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gang og sykkelsti Stenerud bro til Bergerud

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: gang og sykkelsti Stenerud bro til Bergerud
  • Beskrivelse: Gang og sykkelsti ,fra Stenerud bro til Bergerud må feies for grus. Mange skolebarn på sykkel ferdes her.
    gang og sykkelsti Stenerud bro til Bergerud
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle