Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rymovn

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 25.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rymovn
  • Beskrivelse: Rymovn. er fortsatt ikke god for personbiler.
    Rymovn
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle