Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Roverudgata, 2216 Roverud

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 23.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Roverudgata, 2216 Roverud
  • Beskrivelse: Gang og sykkelvegen langs Roverudgata må feies. Det ferdes daglig mange skolebarn her på sykkel.
    Roverudgata, 2216 Roverud
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle