Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 18.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fasanvegen
  • Beskrivelse: Fasanvegen og Jerpevegen ble sist år asfaltert, dette er kommunale veger og jeg vil forsikre meg om at kommunen som eier kommer for å feie disse vegene i løpet av våren! Vil ha tilbakemelding på dette slik at vi slipper "dobbeltarbeid" med dugnad! Vegen har tidligere vært gruset og da har det ikke vært noe tema.
    Fasanvegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle