Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen/heggebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Orrevegen/heggebærvegen
  • Beskrivelse: Hei, Det må være en tett stikkrenne i krysset her for det "flommer" vann nedover Orrevegen som fryser til om natten
    Orrevegen/heggebærvegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! GIVAS er varslet og vil se nærmere på forholdene. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle