Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vestre Solørveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vestre Solørveg
  • Beskrivelse: Vegen mellom kirka og Sæter gård er svært dårlig. Store sprekker og dumper/ hull. Ser ikke ut som det er drenert mot jordene rundt. Å sykle der er ikke aktuelt framover
    Vestre Solørveg
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige vegforholdene. Dette er fylkesveg, og vedlikeholdes av statens vegvesen. Dette er en kommunal tjenesteportal. Med vennlig hilsen teknisk forventning
Se 20 siste saker eller alle