Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien 30

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.04.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sidselrudstien 30
  • Beskrivelse: Nå har vi gjennom hele påsken måttet ta konsekvensen av den dårlige brøytingen som tidvis er gjort i vinter. Hjulsporene har riktignok minket noe, men det er fortsatt nesten uframkommelig. Siden utsiktene til god tining de neste dagen ikke er spesielt gode så bør denne veien skrapes snarest.
    Sidselrudstien 30
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei oss for de dårlige forholdene vi hadde på vegen på det angjeldende tidspunkt. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle