Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordliveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nordliveien
  • Beskrivelse: Nordliveien bør skrapes. Vanskelig fremkommelighet.
    Nordliveien
  • Svar: Viser til tidligere svar...
Se 20 siste saker eller alle