Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordliveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nordliveien
  • Beskrivelse: Nordliveien bør skrapes. Vanskelig fremkommelighet.
    Nordliveien
  • Svar: Hei og takk for meldingen! Vi tok en befaring og brøytet/høvlet de verste vegene. Nå i vårløsningen løsner snø/issålen alle steder. Vi foretar ny befaring i dag og vurderer tiltak fortløpende. En del dårlige kjøreforhold må dessverre påregnes i tiden fremover til våren har gjort sitt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle