Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stærvegen
  • Beskrivelse: Det er veldig glatt her så det trengs å strø snarest.
    Stærvegen
  • Svar: Hei! Beklager de glatte forholdene, men i vårløsningen må vi strø hver dag om det skal nytte, noe vi dessverre ikke har ressurser til. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle