Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbaneplassen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Jernbaneplassen
  • Beskrivelse: Flere av Kongsvinger by sine sidegater er nå svært glatte etter både mildvær på dagtid og kaldvær på natten den siste tiden. Parkvegen , Fjellgata, Bekkefaret er eksempler på detta. Vi hos Taxi Hedmark : Kongsvinger vil sette stor pris på det blir strødd i byen.
    Jernbaneplassen
  • Svar: Hei! Beklager de glatte forholdene, men i vårløsningen må vi strø hver dag om det skal nytte, noe vi dessverre ikke har ressurser til. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle