Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiaveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gamle Bæreiaveien
  • Beskrivelse: Det er skøytebane opp store deler av Gamle Bæreiaveien. Dette er ikke en forskjørsvei, så å stoppe for alle sideveier er nesten umulig, tross liten fart. Må man stoppe på vei oppover, så medfører det at vi må helt ned til Glommengata for å ta fart igjen. Strøing må skje snarest.
    Gamle Bæreiaveien
  • Svar: Hei! Beklager de glatte forholdene, men i vårløsningen må vi strø hver dag om det skal nytte, noe vi ikke har ressurser til. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle