Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild langaardsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Borghild langaardsveg
  • Beskrivelse: Ikke måkt, skrapt eller strødd på lenge. Svært vanskelige gå og kjøreforhold.
    Borghild langaardsveg
  • Svar: Se tidligere svar...
Se 20 siste saker eller alle