Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 13.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergsveg
  • Beskrivelse: Stor snøhaug som hindrer utsikt oppover r2, må ut i veien for å se biler
    Tjernsbergsveg
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle