Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konvallvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Konvallvegen
  • Beskrivelse: I dag var jeg ute kl 6.30 for å måke meg ut av innkjørselen min for å kune kjøre ut bilen Konvallvegen var ikke måkt. Det er forståelig at dere ikke rekker over alt med den snømengden som kommer denne vinteren.Det som er for dårlig er at når jeg kommer hjem er hele innkjørselen fylt igjen med hardpakket snø fra snøfreseren som ikke tar seg bryet med å vinkle snøspruten vekk fra innkjørslene! Måtte måke i 30 min for å komme inn på gårdsplassen. Det har ikke vært så dårlig tjeneste før! Det må gå an å vise litt hensyn. Folk eldre enn meg vil ikke kunne klare dette i det hele tatt. ( feks min nabo på 80+) Mitt ønske er at den som kjører får beskjed om å vise hensyn og ta seg tid til å blåse snøen i en annen retning. Det har blitt gjort før.
    Konvallvegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle