Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen/Austmarkavegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen/Austmarkavegen
  • Beskrivelse: Det er veldig dårlig sikt i krysset Snarevegen/ Austmarkavegen når man skal ut på Austmarkavegen. Fint om det er mulig å få skavlet av snøkantene/hjørnene, det er spesielt dårlig sikt mot Snarebrua.
    Snarevegen/Austmarkavegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle