Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Jernbanegata
  • Beskrivelse: Jernbanegata er trang i utgangspunktet og nå er det så trangt at at det er nesten umulig å passere to biler. Samtidig er det hver dag mange biler som står parkert langs veien, særlig ved utleieboligen i krysset ved Utsiktsveien. Veien må skrapes og vedlikeholdes bedre.
    Jernbanegata
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene i Jernbanegata, men dette må dessverre påregnes i tider med mye snø. Vi er nå ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å rekke over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle