Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mariåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Mariåsvegen
  • Beskrivelse: Vegen har ikke blitt brøytet de 4-5 siste gangene det har snødd. Det er nesten uframkommelig, og vanskelig å komme ut og inn i veien fra hovedveien der de har brøytet og det blir en høy kant med brøytesnø. Ekstra ille etter nattens snøfall.
    Mariåsvegen
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene i Mariåsvegen. Vi er nå ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å rekke over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle