Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåklokkeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blåklokkeveien
  • Beskrivelse: Blåklokkeveien er ganske ufremkommelig å trengs å brøytes/skrapes dersom det ikke er gjort i dag tidlig. Jernbanegata også.
    Blåklokkeveien
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene. Vi er nå ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å rekke over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle