Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Damstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Damstien
  • Beskrivelse: Hei, Det er nå flere uker siden det er brøytet i Damstien og det begynner å bli vanskelig å ta seg frem. Når blir dette tatt tak i?
    Damstien
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene. Vi er nå ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å rekke over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle