Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bregnevegen
  • Beskrivelse: Hvorfor måkes det ikke. 2 biler måtte dras opp av Viking idag. Fryktelig dårlig vedlikehold.
    Bregnevegen
  • Svar: Hei! Beklager dårlige forhold, men nå er vi ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å nå over alle vegene i løpet av dagen. Kommunen brøyter dessverre ikke før det har snødd 7,5 cm. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle