Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bregnevegen 15
  • Beskrivelse: Det er nå nærmest uframkommelig i Bregnevegen. Dette Pia manglende brøyting/skraping gjentatte ganger i vinter. Dette har medført ei såle på 20 cm. Dette har nå begynt å gå igjennom. DEt er nå søndag ettermiddag og frem til i morgen spådd betydelige mengder snø. Ser for meg hvordan det vil bli i gata her nå. Erfaringsmessig blir det ikke akkurat brøytet tidlig her... Flesteparten som bor her er avhengig av bil for å komme seg på jobb ( ikke alle jobber i kommunen nede i byen) og har gåavstand. Jeg vil også påpeke at dette snøværet vel ikke skal komme som noen overraskelse, da dette er meldt i flere dager. Jeg regner med og forventer at dere har beredskapen i orden.
    Bregnevegen 15
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene. Nå er vi ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å rekke over alle vegene i løpet av dagen. Håper også at Bregnevegen blir bedre. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle