Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen
  • Beskrivelse: Snarevegen har det fortsatt ikke blitt gjort noe med. I mellomtiden har vi fått ytterligere noen cm med snø, og da det er spådd store snømengder fra søndag, må det vel være en stor fordel å få vekk all den snøen som nå er i veien før det kommer ny! Man skal vel ikke behøve å kjøpe firhjulstrekker fordi man er avhengig av å kjøre på en kommunal vei for å komme hjem?
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene i Snarevegen. Vi brøyter nå med alt tilgjengelig mannskap og håper det blir bedre kjøreforhold i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle